Detaylı Bilgi : 0541 646 34 64 Hedef bölgedeki düzensizlikleri tespit edebilen bir elektromanyetik impuls yöntemini esas almaktadir. Böylece alet çok fakli yapilari tanimlayabilmektedir.

Bunlar arasinda tabaka olusumu, yer alti su seviyesi, kaviteler ve mezar odalari gibi dogal olusumlari veya borular, depolar, sandiklar ve benzeri objeleri sayabiliriz.

I-160, Rover- ve Walkabout-Aletleri ile kiyasla 16 kat daha iyi bir çözüme sahip olan profesyonel bir alettir. Kompakt sonda sekilleri sayesinde sadece alçak arazideki kullanim için uygun degildir. Bu alet alisagelmis grafik gösterimlerin yani sira baska iki özellige de sahiptir. Bir tarafta gömülmüs objeleri hemen görüntüleyen yatay bir canli-resim mevcuttur. Diger tarafta ise dikey bir sonda sayesinde sembolize edilmis bir ultrason görüntüsü meydana getirilebilmektedir.

Mikro islemci tarafindan kumanda edilen sistem sayesinde zemin hizalamasi, derinlik ölçümleri ve bilgi kayitlari otomatik olarak gerçeklestirilmektedir. Degerlendirme ise rahatça bilgisayarda yapilabilmektedir. Burada taranan saha üç boyutlu bir grafik sayesinde analiz edilebilmektedir.

Azami Ölçüm Derinligi 18 m Isletim Gerilimi 12 V Toplam Ölçü 170 x 200 x 65 mm Agirlik 1500 g Frekans Alani 9.35 Mhz